Anna Gal

Właściciel, kosmetolog, instruktor stylizacji rzęs i brwi
E-mail: studiobrowko@gmail.com

Nazywam się Anna Gal i z dumą prowadzę Studio Urody Browko, gdzie spełniam się jako specjalista w dziedzinie kosmetyce, stylizacji rzęs i brwi. Moja praca to nie tylko źródło utrzymania, ale przede wszystkim moja największa pasja, którą z miłością rozwijam od ponad 15 lat. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczęszczając na szkolenia z zakresu kosmetologii oraz kosmetyki estetycznej, aby zawsze pozostawać na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami. Wszystko po to, by świadczyć swoim Klientom usługi na najwyższym poziomie. Mając na uwadze satysfakcję moich Klientów w drodze do piękna i samoakceptacji tworzę wyjątkowe miejsce na mapie Radwanic – Studio Urody Browko.

Tutaj ze spokojem i zaufaniem możesz oddać się w ręce specjalistów, którzy zadbają o Ciebie na najwyższym poziomie. Przez lata swojej kariery miałam okazję uczestniczyć w licznych szkoleniach prowadzonych przez najlepszych trenerów w Polsce, co pozwoliło mi zdobyć wiedzę na najwyższym poziomie i stać się ekspertem w swojej dziedzinie. Jestem przekonana, że stale się rozwijając, mogę oferować moim Klientom usługi na najwyższym poziomie i spełniać ich oczekiwania.

Cieszy mnie bardzo, że od 2021 roku mogę dodatkowo poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie jako instruktor stylizacji rzęs, co pozwala mi przekazywać swoją pasję i umiejętności dalej. Obecnie biorę udział w mistrzostwach, gdzie mam okazję rywalizować z najlepszymi w branży i podnosić swoje umiejętności jeszcze wyżej. Z największą troską i profesjonalizmem podchodzę do każdego Klienta, którego obsługuję. Przywiązuję ogromną wagę do przestrzegania procedur związanych z higieną i bezpieczeństwem. Zawsze stosuję rygorystyczne standardy, takie jak dezynfekcja i sterylizacja narzędzi w autoklawie medycznym oraz korzystanie z atrybutów ochronnych, takich jak maseczki, rękawiczki i okulary. Jest to dla mnie nie tylko wymóg, ale również obowiązek wobec naszych Klientów, którzy powierzają nam swoje zdrowie.

Zapraszam serdecznie do mojego Studia Urody Browko. Jako kosmetolog i instruktor stylizacji rzęs, dbam o każdy detal i dokładam wszelkich starań, aby zapewnić moim Klientom maksymalny komfort oraz efekty, które przerosną ich oczekiwania. Zaufaj mi i oddaj swoje piękno w ręce specjalisty!

 

Specjalizacja

  • kosmetyka twarzy (zabiegi na trądzik, zabiegi pielęgnacyjne)
  • stylizacja rzęs (1:1, lekkie i duże objętości)
  • stylizacja brwi (farbowanie brwi lub henna pudrowa z geometrią i korektą kształtu)
  • zabiegi na ciało (cellulit, rozstępy i ujędrnianie)
  • kosmetyka estetyczna (zabiegi na blizny, przebarwienia, anti-age)